Tartu Kutsikate eelkooli grupp

Harjutusi eluks inimestega ja inimeste maailmas

Tartu Kutsikate eelkooli grupi veebikodu


See on koht, kust alustada tutvumist Kutsikate eelkooli sisu ja võimalike teemadega. Siit leiad hulga rohkem teemasid, kui näost näkku kursuses käsitleda jõuame. Andku teemade rohkus Sulle ideid, milliseid küsimusi tunnist tõstatada ja mida harjutada.

Kursuse veebimaterjalidele on Sul ligipääs kuni kursuse lõpuni. Allalaetavad .pdf failid jäävad sulle päriseks.


Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 4000 klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja dr. Pille Valk.

Hea Koera koolitustel aitan sul omandada vajalikud teadmised ja oskused, mis aitavad sul luua koeraga usaldusliku ja rõõmustava suhte. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed. Järjekindla töö rõõmustavateks viljadeks on see, et saad koera usaldada, sest tead, kuidas ta käitub ning millistes oludes on ta sinuga rohkem ja millal vähem koostöövalmis. Teadliku, kannatliku ja hoolikalt elluviidud lähenemisega muudad koos tegutsemise koera jaoks meeldivaks. Su koer hakkab tahtma õppida, vastata sinu antud vihjetele, võtta sinuga koos ette põnevaid seiklusi - olgu toas või õues, linnas või maal!
See on sõprus kogu eluks! Seda tulemust olen näinud tuhandete koerte ja inimeste peal.


Course CurriculumFrequently Asked Questions


Kellele Kutsikate eelkooli kursus mõeldud on?
Sellele kursusele on ligipääs vaid Tartu grupitrennidesse registreerunutel.
Millal kursus algab ja lõppeb?
Kutsikate eelkool algab ja lõppeb väljakuulutatud kuupäevadel. Ligipääsu kursuse veebimaterjalidele saad hiljemalt kursuse alguspäeval.
Kui kauaks on mul ligipääs kursuse materjalidele?
Veebikursuse materjalile säilib ligipääs kuni väljakuulutatud (näost-näkku) kursuse lõpuni. .PDF formaadis materjalid saad endale alla laadida ja nii jäävad need sulle alati kättesaadavaks.
Kas võin jagada kursuse materjale teistele inimestele?
Koolitusmaterjalid on autoriõigustega kaitstud. Koolitusmaterjalide või selle osade reprodutseerimine digitaalselt või muul moel ei ole lubatud.

This course is closed for enrollment.