puppy and cat

Eluoskused

Kutsika kasvatamine on nagu 5000 tükiga pusle kokkupanek. See pole kaugeltki lineaarne protsess.


Selleks, et kutsika käitumist ja suhtumist maailma asjadesse suunata, on sul vaja teadmisi ja oskusi.


Kutsika jaoks on KÕIK uus. Kõige uue suhtes tuleb leida, kas tegemist on ohutu või ohtliku olukorraga. Kas see on miski, mis meeldib või ei.


Mõnel koeral on aga maailmaga turvalise suhte loomine vahele jäänud. Siis tuleb see töö sarnaseid võtteid kasutades ära teha hiljem.


Hea elu harjutused on sobiv programm nii kutsikaomanikele, kel kodus alles päris noor kutsikas. Samuti on see kursus aga abiks koeraomanikule, kel on tarvis harjutada oma koera mürade, liikuvate objektide vm nähtustega. Protseduurid, mida kasutame, on samad sõltumata vanusest.


Koeraga elades on meie esmane oluline ülesanne mõista, mida ta sel ajahetkel oma arenguks vajab ja pakkuda talle meeldivaid ja eakohaseid kogemusi.


Kõigi eluoskuste harjutuste ülimaks eesmärgiks on kasvatada koera turvatunnet ning usaldust maailma ja sinu suhtes. Seda siis lisaks oskuste ja suhtumiste õpetamisele.

Kuidas Hea elu harjutuste programm toimub?


Kursusele registreerudes saad kohese ligipääsu kogu kursuse materjalidele. See võimaldab sul valida algatuseks välja teemadeblokid, mida vajad kõige kiiremini.

Koera emotsioonide juhtimine erinevates sündmustes võib olla päris suurt väljakutset pakkuv ettevõtmine, sest asjad juhtuvad just siis, kui nad juhtuvad, mitte meie tellimise peale. Sündmused me elus ei toimu lineaarselt ja selge plaani järgi. Kutsikas võib ühe päeva jooksul vajada sinu tuge 5-10 erinevas valdkonnas.

Teemad on varustatud põhjalike kirjalike juhistega ning näitlike videotega. Nii saad videoid korduvalt üle vaadates silma treenida ja kirjaliku materjali kõrvale lugedes kinnistada seda, mis konkreetse harjutuse tegemisel oluline.


Sa pole selles programmis üksi! Minu tagasiside ja soovitused on kommentaari kaugusel! Kui filmid oma treeningut, siis annan sulle ka tagasisidet ja vastan küsimustele. Videotele tagasiside saamiseks on sul tarvis võimalust oma videod üles laadida (Youtube, Vimeo või Google Drive).


Pomeranian Coco
Palju kasulikke ideid


Kutsikate eelkooli veebikursus sisaldab palju kasulikke ideid, mida kutsikale õpetada ja kuidas seda kõike ellu viia.

--Jason--

Enesekindlus

Koos kutsikaga tuli palju segadust: millest peaks alustama, kuidas peaks treenima jne. See kursus aitas tagasi saada enesekindluse. Meie jaoks on olulisim hooldusprotseduuride osa. Ma mõtlesin, et hakkan lihtsalt koera küüsi lõikama, aga ei tulnud selle pealegi, et enne lõikamist tuleb hulk tööd ära teha, et lõikamine hästi sujuks.

--Riin--

Võimalus rahulikult õppida

Võimalus õppida omas tempos ja ilma koeraga tegelemata samal ajal. See annab võimaluse paremini olukordi analüüsida, mis meil on tekkinud ning kuidas oleks õigem või parem käituda sarnase olukorra uuesti tekkimisel. Aitäh selle hea võimaluse eest!

--Henry--

Kursuse kava

  1. Tere tulemast!
Available in days
days after you enroll
  2. Kutsikas kodus - mida see endaga kaasa toob?
Available in days
days after you enroll
  3. Elu tõsiasjad
Available in days
days after you enroll
  4. Keskkonnad, pinnad, esemed, lõhnad
Available in days
days after you enroll
  5. Helid, liikumised; elusolendid, rattad
Available in days
days after you enroll
  6. Hooldusprotseduurid
Available in days
days after you enroll
  7. Üksi ja koos inimeste ja koertega
Available in days
days after you enroll
  8. Igapäevane töö jätkub
Available in days
days after you enroll

Hea elu harjutused

Asu kohe õppima!

Aega turvaliselt kasvada ja õppida!Hea Koera koolitustel saad rahulikult õppida ja õpetada. Me ei kiirusta, domineeri ega dresseeri.


Koerale peab andma aega, et rahulikult kasvada ja õppida.


Kui sa annad koerale võimalusi, aega, piire ja turvatunnet, siis kasvab ta sinuga kokku, sinu parimaks sõbraks!


Õpeta oma noort koera nii, et temas hakkaks välja tulema hea koer! See, kellest oled unistanud. See, kelleks ta on loodud.


Kui su koeral on aga kutsikapõlves jäänud maailma nähtustega harjutamine poolikuks või on tekkinud elu käigus mõni hirm, siis ta väärib seda, et sa ei "laseks sellel lihtsalt olla", vaid teeksid aktiivselt tööd hirmude vähendamiseks.

Nina as puppy ©2015 Kristina Mägi