Tartu KPK3 veebikodu

Materjalid KPK3 - Jalutame KOOS Tartu grupile


Tere tulemast!

Sellele kursusele saad siseneda siis, kui oled registreerunud Kodukoera põhikoolituse 3. moodulisse näost- näkku gruppi.

Siit leiad Kodukoera põhikoolituse 3. mooduli sissejuhatava tunni. Head uurimist, head mõtisklemist, head kirjutamist!


Kohtume teisel pool peale sisselogimist!Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 4000 klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja dr. Pille Valk.

Hea Koera koolitustel aitan sul omandada vajalikud teadmised ja oskused, mis aitavad sul luua koeraga usaldusliku ja rõõmustava suhte. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed. Järjekindla töö rõõmustavateks viljadeks on see, et saad koera usaldada, sest tead, kuidas ta käitub ning millistes oludes on ta sinuga rohkem ja millal vähem koostöövalmis. Teadliku, kannatliku ja hoolikalt elluviidud lähenemisega muudad koos tegutsemise koera jaoks meeldivaks. Su koer hakkab tahtma õppida, vastata sinu antud vihjetele, võtta sinuga koos ette põnevaid seiklusi - olgu toas või õues, linnas või maal!
See on sõprus kogu eluks! Seda tulemust olen näinud tuhandete koerte ja inimeste peal.


Frequently Asked Questions


Millal Kodukoera põhikoolituse 3. moodul algab ja lõppeb?
Kui valid iseseisva õppe, siis algab koolitus sulle sobival ajal ning ligipääs kursuse materjalidele on 6 kuud. Kui valid teatud kindla alguskuupäevaga kursuse, siis kestab Kodukoera põhikoolituse 1. moodul 4 nädalat (2 videokohtumist igal nädalal) ja KPK 2.-3. moodul 8 nädalat (videokohtumine 1 kord nädalas).
Kui kauaks säilib mul ligipääs kursuse materjalidele?
Peale kursusele registreerumist on sul vaba juurdepääs materjalidele 6 kuu vältel erinevatest seadmetest (sh iOS Teachable äpist).
Mida teha, kui registreerusin valele kursusele?
Kodukoera põhikoolituse moodulid on mõeldud järjest läbimiseks. 1. moodulis paneb inimene tugeva aluse oma treenimisoskustele. Need peaksid KPK1 kursuse jooksul olema vilumuseni harjutatud, et 2. moodulis ja 3. moodulis jätkata. Koertega jätkame osade 1. moodulis alustatud käitumiste harjutamist. Selleks, et koer teaks, mida inimene temalt ootab, ei ole ilma 1. mooduli juhisteta võimalik 2. ja 3. moodulis lihtsalt poole pealt "rongile hüpata". Õppimine toimub samm-sammult.
Kas võin jagada kursuse materjale teistele inimestele?
Koolitusmaterjalid on autoriõigustega kaitstud. Koolitusmaterjalide või selle osade reprodutseerimine digitaalselt või muul moel ei ole lubatud. Küll võid sa jagada oma häid kogemusi Hea Koera koolitustelt, et ka teised huvilised võiksid siia tee leida!
Kuhu peaksin postitama lingid oma kodutööna tehtud videotele?
Kodutöö videolink kopeeri www.virtual.heakoer.com keskkonda selle tunni ja teema alla, mida su video kujutab.
Kui pikk peaks olema video, mida jagan?
VIdeo peaks olema 30 sekundit kuni 1 minut ja 30 sekundit pikk.

Tööta selle kallal, et käigud koeraga

muutuksid teile mõlemale nauditavateks hetkedeks päevast!

This course is closed for enrollment.