Pysaevyt8qgrfzuztead

Kodukoera põhikoolitus 3

Jalutame KOOS


Järgmine Kodukoera põhikoolituse 3. mooduli grupp alustab 6. mail.

Zoomi kohtumised toimuvad 6.-25. juunini K kl 9.00-9.55.


Materjalid, videod ja tagasiside treeningvideotele, on ligipääsetavad pidevalt 6 kuu vältel.

Kodukoera põhikoolituse 3. moodulis jõuame selle teemani, mis enamikku koeraomanikke erutab- jalutuskäigud. Kuidas ometi saaks nii, et koer käituks õues sama "normaalselt", kui toas?

Selles moodulis saab osaleja järjest rohkem ise käitumisi jälgida, planeerida soovimatute käitumiste muutmist ning oma plaane ellu viia. Siiski on ka sellel kursusel harjutused, mis aitavad koeral paremini mõista, mida me temalt soovime.

Kursus algab põhjaliku analüüsiga, meie ootustest, harjumustest ja tähelepanekutest seoses õuemineku ja jalutuskäikudega. Seejärel on mõned tunnid pühendatud erinevatele koos liikumist toetavatele harjutustele.


Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 3000+ klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja Pille Valk.

Hea Koera koolitustel tahan anda tööriistad, mis aitaksid sul luua usaldusliku ja rõõmustava suhte oma koeraga. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed.
Frequently Asked Questions


Millal Kodukoera põhikoolituse 3. moodul algab ja lõppeb?
Kui valid iseseisva õppe, siis algab koolitus sulle sobival ajal ning ligipääs kursuse materjalidele on 6 kuud. Kui valid teatud kindla alguskuupäevaga kursuse, siis kestab Kodukoera põhikoolituse 1. moodul 4 nädalat (2 videokohtumist igal nädalal) ja KPK 2.-3. moodul 8 nädalat (videokohtumine 1 kord nädalas).
Kui kauaks säilib mul ligipääs kursuse materjalidele?
Peale kursusele registreerumist on sul vaba juurdepääs materjalidele 6 kuu vältel erinevatest seadmetest (sh iOS Teachable äpist).
Mida teha, kui registreerusin valele kursusele?
Kodukoera põhikoolituse moodulid on mõeldud järjest läbimiseks. 1. moodulis paneb inimene tugeva aluse oma treenimisoskustele. Need peaksid KPK1 kursuse jooksul olema vilumuseni harjutatud, et 2. moodulis ja 3. moodulis jätkata. Koertega jätkame osade 1. moodulis alustatud käitumiste harjutamist. Selleks, et koer teaks, mida inimene temalt ootab, ei ole ilma 1. mooduli juhisteta võimalik 2. ja 3. moodulis lihtsalt poole pealt "rongile hüpata". Õppimine toimub samm-sammult.
Kas võin jagada kursuse materjale teistele inimestele?
Koolitusmaterjalid on autoriõigustega kaitstud. Koolitusmaterjalide või selle osade reprodutseerimine digitaalselt või muul moel ei ole lubatud. Küll võid sa jagada oma häid kogemusi Hea Koera koolitustelt, et ka teised huvilised võiksid siia tee leida!
Kuhu peaksin postitama lingid oma kodutööna tehtud videotele?
Kodutöö videolink kopeeri www.virtual.heakoer.com keskkonda selle tunni ja teema alla, mida su video kujutab.
Kui pikk peaks olema video, mida jagan?
VIdeo peaks olema 30 sekundit kuni 1 minut ja 30 sekundit pikk.

Nüüd on aeg asuda tööle selle kallal, et senised käigud koeraga

muutuksid jalutuskäikudeks, mida naudite nii sina kui tema!

This course is closed for enrollment.