Tartu KPK1 veebikodu

Parem kontakt - Koolitused Tartus

See kursus on Tartus koos käivatele Kodukoera põhikoolituse 1. mooduli gruppidele. Siit leiad kursuse sissejuhatavad materjalid ning ka koduste harjutuste juhised.

Kursuse veebimaterjalidele on Sul ligipääs kuni kursuse lõpuni. Allalaetavad .pdf failid jäävad sulle päriseks.

Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 4000 klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja dr. Pille Valk.

Hea Koera koolitustel aitan sul omandada vajalikud teadmised ja oskused, mis aitavad sul luua koeraga usaldusliku ja rõõmustava suhte. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed. Järjekindla töö rõõmustavateks viljadeks on see, et saad koera usaldada, sest tead, kuidas ta käitub ning millistes oludes on ta sinuga rohkem ja millal vähem koostöövalmis. Teadliku, kannatliku ja hoolikalt elluviidud lähenemisega muudad koos tegutsemise koera jaoks meeldivaks. Su koer hakkab tahtma õppida, vastata sinu antud vihjetele, võtta sinuga koos ette põnevaid seiklusi - olgu toas või õues, linnas või maal!
See on sõprus kogu eluks! Seda tulemust olen näinud tuhandete koerte ja inimeste peal.


Frequently Asked Questions


Millal kursus algab ja lõppeb?
Näost näkku, füüsilise kohalkäimisega kursused algavad ja lõppevad vastavalt väljakuulutatud kuupäevadele. Kodukoera põhikoolituse 1. moodul sisaldab 7 kohalkäimiskorda, millest 1. kohtumine on 2-tunnine ilma koerata ning edaspidi 55-minutised tunnid koeraga. Kui koroonaolukord nõuab, siis toimuvad tunnid Zoomi vahendusel samadel aegadel, kui muidu Ujula tn kontakttundides toimuks.
Kui kauaks säilib mul ligipääs kursuse materjalidele?
Kursuse veebimaterjalidele on ligipääs kursuse algusest kursuse lõpukuupäevani. Osasid materjale saad alla laadida. Need jäävad sulle.
Kuidas ma kirjalikke materjale kasutama peaks?
Enne iga tundi tutvu uue materjaliga, mida tunnis omandama hakkame. Enne iga kodust trennisessiooni vaata üle juhised selle konkreetse käitumise treenimiseks, et kõik oleks selge nii sinul kui koeral.
Kas võin jagada kursuse materjale teistele inimestele?
Koolitusmaterjalid on autoriõigustega kaitstud ning need on mõeldud kasutamiseks ainult koolitusel osalejatele. Koolitusmaterjalide või selle osade reprodutseerimine digitaalselt või muul moel ei ole lubatud.
Ma õpin kursusel nii palju uut, ma tahaksin seda jagada teistega. Mida ma võiksin jagada?
Jaga sõpradega oma häid kogemusi Hea Koera koolitustest, et nemadki leiaks tee Hea Koera kooli! Jaga ka sotsiaalmeedias oma häid kogemusi! Ja kui Sul on ettepanekuid, mida saaksin teha, et kursust veelgi paremaks muuta, siis jaga neid mõtteid palun minuga!

This course is closed for enrollment.