Kodukoera põhikoolituses õpid, kuidas koera õpetada. Noore koera õpetamine sarnaneb algul 5000 tükiga pusle kokkupanemisega. Sul on tohutu hulk mittemidagiütlevaid väikesi värvilisi tükke. Kuidas neid kokku panna? Alusta algusest ja hoia valmis pildi kujutis silme ees.

Kodukoera põhikoolitusel asume tegutsema käitumisega väga väikeste "tükkide" kaupa, et õppijal (sinul ja su koeral) oleksid ülesanded jõukohased. Pea meeles, et õppijad olete te mõlemad!

Selleks, et mingi pilt hakkaks tekkima, on mõistlik a) usaldada programmi, mis on väga hästi töötanud ligi 3000 koera ja inimesega, b) tutvuda kursuse sisuga enne koera õpetama hakkamist.


Kuidas muuta koera käitumist ilma temaga pahandamata, hirmutamata või noomimata? Kuidas tekitada hoopis rohkem olukordi, et muuta tugevamaks soovitud käitumisi? Kodukoera põhikoolituse 4 moodulis saad seda õppida!


Kodukoera põhikoolituse 1. moodulis keskendume kontakti parandamisele sinu ja koera vahel. Kutsikaomanikuna võid mõelda, et su kutsikas vaatab sind niigi palju!  Kontakt sinuga on aga kahjuks kaduv, kui sa selle nimel pidevalt tööd ei tee.

Täiskasvanud koeraga võib tekkida lootusetus - ta niikuinii ei vaata! Aga käitumine on muutuv! Käitumised on muudetavad! Seetõttu ära viivita õpetama asumisega!


Kelle töö on kontakti hoida?

Enamasti tekib koeraga kontaktist mõeldes pilt, et koer vaatab andunult oma inimest. Miks ta peaks? Kas ilusate silmade pärast? Kontakt pole ühepoolne seisund (ja tegevus). Milline on sinu roll parema kontakti loomisel? Seda uurime Kodukoera põhikoolituses.


Absoluutselt soovitan!

Väga hea ja vajalik koolitus nii väikeste kui ka täiskasvanud koerte jaoks! Paari nädalaga sain juba palju teada nii koerast, treenimisest, kui ka sellest, kuidas ISE olla hea perenaine oma koera jaoks. Tulemused on kohe nähtavad: koer on õnnelikum, mina olen palju rahulikum ning väga uhke koera üle. Koolitusel on väga toetav ja positiivne atmosfäär, mis julgustab rohkem tegutseda ning koer on lõpuks väga tänulik.

Absoluutselt soovitan!

--Julia--


Kursuse kava

  Sissejuhatus Kodukoera põhikoolituse 1. moodulisse
Available in days
days after you enroll
  1. tund - Enne, kui hakkad koera treenima
Available in days
days after you enroll
  2. tund
Available in days
days after you enroll
  3. tund
Available in days
days after you enroll
  4. tund
Available in days
days after you enroll
  5. tund
Available in days
days after you enroll
  6. tund
Available in days
days after you enroll
  7. tund
Available in days
days after you enroll
  8. tund
Available in days
days after you enroll
Kristina ja Nina

Tere, mina olen Kristina Mägi.


Ma olen 14 aastat aidanud koerainimestel oma koerale parem kaaslane olla.

Ma oskan kõige paremini aidata neid, kes soovivad oma koera paremini mõista. Kui ka sinu jaoks on olulised küsimused Miks? ja Kuidas?, siis saan sind ilmselt aidata.

Aja jooksul on koolituse rõhuasetus nihkunud pelgalt koerale käitumiste treenimiselt laiemaks. Nüüd on fookuses ka meie ootused koerte suhtes ja kuidas need mõjutavad meie suhet. Samuti küsimused, milliseid oskusi peaksime koertele õpetama ja miks. Mida nõuab 21. sajandi inimühiskond koertelt?

KPK1 oluline tahk on ka treenimisoskused. Need aitavad sul koeraga selgelt suhelda.

Sel kursusel aitan sul omandada:

  • teadmisi koerte ja nende õppimise eripärade kohta.
  • treenimisoskusi (jälgimis-, ajastus- , õige kinnistamise oskus)
  • koerasõbralikku mõtteviisi

See on alles algus, aga olen selle üle väga õnnelik


Minu jaoks on olulisim teadmine sellest, kui oluline on minu enda rahulikuks jäämine, kannatlikkus ning töö selle eesmärgi saavutamise nimel, et meil koeraga koostöö sujuks.

Koera vajadustele ning käitumise tagamaadele hakkasin rohkem mõlema.

Ma näen, et minuga üksi jalutades on ta rahulikum ja võtab rohkem kontakti. See on alles algus, aga olen selle üle väga õnnelik.


--Liis--


Vali Kodukoera põhikoolituse 1. moodul ning asu kohe õppima!

€179

Kodukoera põhikoolitus 1

Parem kontakt

KPK1 veebikursusel saad õppida oma tempos, saada oma küsimustele vastuseid ning tagasisidet oma koolitusvideotele.