Tartu KPK4 veebikodu

Koostöö hooldusprotseduuridel

Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 4000 klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja dr. Pille Valk.

Hea Koera koolitustel aitan sul omandada vajalikud teadmised ja oskused, mis aitavad sul luua koeraga usaldusliku ja rõõmustava suhte. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed. Järjekindla töö rõõmustavateks viljadeks on see, et saad koera usaldada, sest tead, kuidas ta käitub ning millistes oludes on ta sinuga rohkem ja millal vähem koostöövalmis. Teadliku, kannatliku ja hoolikalt elluviidud lähenemisega muudad koos tegutsemise koera jaoks meeldivaks. Su koer hakkab tahtma õppida, vastata sinu antud vihjetele, võtta sinuga koos ette põnevaid seiklusi - olgu toas või õues, linnas või maal!
See on sõprus kogu eluks! Seda tulemust olen näinud tuhandete koerte ja inimeste peal.


Frequently Asked Questions


When does the course start and finish?
The course starts now and never ends! It is a completely self-paced online course - you decide when you start and when you finish.
How long do I have access to the course?
How does lifetime access sound? After enrolling, you have unlimited access to this course for as long as you like - across any and all devices you own.
What if I am unhappy with the course?
We would never want you to be unhappy! If you are unsatisfied with your purchase, contact us in the first 30 days and we will give you a full refund.

This course is closed for enrollment.