F6aelqnzr3pqexgvk3wq

Käitu!

Mõista, miks su koer/ kass/laps/ abikaasa nii teeb?

Käitumine on kogu aeg olemas. Käitumine on kogu aeg muutuv. Käitumist saab mõjutada. Need tõsiasjad on käitumisteadlastele ja loomatreeneritele hästi tuttavad.

Paraku ei tea laiem üldsus kuigi palju käitumise põhiomadustest. Pigem kiputakse käitumist sildistama. Seda nähakse hea või halvana, viisaka või ebaviisakana. Kui sa aga õpid käitumist nägema kui püüdu mõnd vajadust rahuldada ning leidma alternatiive, kuidas sa ise, su kaasa, laps või koer võiks saada sama vajaduse rahuldatud ilma häiriva käitumiseta, siis on elu ilusam nii sinu kui su lähedaste jaoks. :)

Sellel tasuta kursusel on Sulle nii lugemist, mõtlemisainet kui praktilisi ülesandeid.

Käitumise kursus sobib hästi nii kutsikaomanikele, täiskasvanud koeraomanikele täiendavaks materjaliks Kutsikate eelkooli või Kodukoera põhikoolituse kõrvale. See kursus sobib aga ka lapsevanematele, õpetajatele, käitumisest huvitatud noortele, lastearstidele jne jne. Tegelikult on need teadmised kasulikud igale inimesele.

Rõõmsat õppimist!


Your Instructor


Kristina Mägi
Kristina Mägi

Olen koeri armastanud kogu oma elu. Oma esimese koera, labrador Mürgli sain, kui olin 24-aastane. Temaga algas mu elu huvitavaim õppimisperiood, mis jätkub tänaseni, mil meie pere igapäevaelus lööb rõõmsalt kaasa labrador Nina. Nemad on minu õppimisteekonnal väga olulist rolli mänginud. Minu 3000+ klienti on tõuganud mind otsima lahendusi, mis aitaksid peredel oma koertega hästi aega veeta ning vastata koerte vajadustele. Minu olulisemateks õpetajateks loomatreenimise ja inimeste õpetamise vallas on olnud Kay Laurence (UK), Ken Ramirez (USA), Theresa McKeon (USA) ja Pille Valk.

Hea Koera koolitustel tahan anda tööriistad, mis aitaksid sul luua usaldusliku ja rõõmustava suhte oma koeraga. Suhte, mis põhineks vastastikusel usaldusel. Suhte, mida juhivad teadlikud ja läbikaalutud valikud kõiges, mida koeraga teed.
Course Curriculum


  Käitumisel on alati eesmärk
Available in days
days after you enroll
  Eesmärgi seadmine käitumise muutmisel
Available in days
days after you enroll
  Tagajärjed juhivad käitumist
Available in days
days after you enroll
  Kui kiiresti tulemused tulevad?
Available in days
days after you enroll

Get started now!